• 1-2
 • 2-2
 • 3-2

rreth nesh

Pehel kënaqur çdo klientët me mënyrën unike të shërbimit. Qëllimi ynë është për të ofruar cilësi të lartë, fast prodhimin kohë, çmimet e favorshme, shërbimin më të mirë për çdo konsumatorëve. Pehel ka aksioneve të mjaftueshme për nevojat e papritura dhe nevojat e të vogla. Ne kemi 200 grupe të makinave CNC me teknologjinë më avantazh, për të përmbushur hetim përshtatur.

Mëso më shumë
 • about us
 • produktet funksion

  më shumë
 • 首页 下面 海报
 • Enquiry TANI

  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  WhatsApp Online Chat !